درباره ما - تاج برنز

تاج برنز جعفری از سال 1359 فعالیت خود را با نام گروه تولیدی جعفری در جهت تولید و عرضه انواع لوستر،آینه، شمعدان، کنسول و کلیه وسایل برنز آغاز نموده است. که طی این سال ها با بهره گیری از نیروی متخصص و جوان توانسته نامی نیکو در این عرصه از خود به جا بگذارد.

در این سالها، این مجموعه تامین کننده بیش از 100 فروشگاه و بنکداری این دست از محصولات بوده که این بزرگترین دارایی این مجموعه از حیث اعتماد فعالان این صنف می باشد و تمام تلاش خود را در جهت حفظ این گوهر مینماید

از همین منظر، در سال 1392 خط تولید محصولات چوبی و پی وی سی نیز شروع به کار کرد و انواع آینه شمعدان و کنسول های چوبی را نیز تولید کرد.

در جهت افزایش تولید و فروش این مجموعه در سال 1396 اقدام به تاسیس فروشگاهی چند منظوره در خطه شمال کشور نمود که در برنامه دارد به امید خدا با ایجاد یک مجموعه تولیدی دیگر در استان گیلان فعالیت خود را در شمال کشور گسترش دهد.

در ادامه، در راستای اهداف بلند مدت این مجموعه، فروشگاه اینترنتی تاج برنز در سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرد تا بتواند کلیه محصولات ساخت این تولیدی را با قیمت و کیفیت مناسب به دست مصرف کننده نهایی برساند. این فروشگاه علاوه بر عرضه انواع محصولات، مرجعی کامل از این دست محصولات در فضای مجازی است. امید است که شما عزیزان با ارسال نظرات خود از طریق راه های ارتباطی ما را در خدمت رسانی هر چه بهتر یاری نمایید.

خط آبکاری تاج برنز
خط دریل کاری تاج برنز
خط سنگبری تاج برنز
خط جوشکاری تاج برنز
خط پرداخت کاری تاج برنز